Etykiety: magazynowe, logistyczne GS1, drukarki do kodów kreskowych, plomby gwarancyjne, kody kreskowe

Wszywki i etykiety tekstylne

Etisoft Wrocław proponuje dla przemysłu odzieżowego wszywki i etykiety tekstylne. Nadrukowane termotransferowo dane o wyrobie (przepis prania, skład surowcowy materiału, rozmiar ubioru) są trwałe i nie rozmazują się pod wpływem temperatury. Najczęściej wybierany materiał na etykiety odzieżowe to nylon, jego zaletą jest możliwość zadruku jedno lub dwustronnego oraz to, że nie strzępi się po obcięciu. Surowiec ten spełnia wymogi określone normą Oekotex 100 Class 3.

Bardzo miękkie i delikatne w dotyku wszywki satynowe doskonale nadają się do odzieży eleganckiej, bielizny, ubranek dziecięcych i innych wyrobów mający bezpośredni kontakt ze skórą ich użytkownika. Materiał po obcięciu ma tendencję do strzępienia się, należy więc go wszywać z obu końców, złożony na pół.

  Do oznaczania odzieży dżinsowej polecane są wszywki poliestrowe odporne na kolorowanie i dekatyzację. Druk termotransferowy zapewnia wysoką jakość i trwałość nadruku, odporność na pranie, prasowanie, detergenty. 

Samoprzylepne etykiety tekstylne jak np. jedwab błyszczący biały z klejem kauczukowym stosowany do powierzchni płaskich i chropowatych. Przeznaczony do druku termotransferowego. Wykorzystywany jako etykiety informacyjne, przepisy prania i konserwacji wyrobów, oznaczenia produktów, takich jak: grubo tkane materiały tekstylne, dywany, drewno. Tafta nylonowa samoprzylepna ze specjalną, grubą warstwą kleju, zaprojektowana do oznaczania dywanów, wykładzin i innego typu materiałów tekstylnych grubo tkanych lub o nierównej powierzchni. Cienki i elastyczny nylon nie ulega marszczeniu przy zwijaniu wykładzin. Specjalnie przygotowana powierzchnia materiału może być zadrukowywana drukarkami termotransferowymi. Wykorzystanie kodów kreskowych drukowanych w tej technologii umożliwia automatyczną identyfikacją wyrobów.

Chcesz złożyć zamówienie lub poprosić o wycenę?

Zobacz także