Etykiety: magazynowe, logistyczne GS1, drukarki do kodów kreskowych, plomby gwarancyjne, kody kreskowe

Etykiety papierowe samoprzylepne

Etykiety papierowe najczęściej występują w kolorze białym, istnieje także możliwość nałożenia kolorowej apli. Etykiety oferujemy z różnymi rodzajami kleju: standard –  akrylowy, łatwoodlepny – nie pozostawiający śladu po odklejeniu etykiety, trudnoodlepny  czy kleje do głębokiego mrożenia. Etykiety papierowe mogą być matowe, półbłyszczące lub błyszczące. 

Identyfikacja produktów w handlu, magazynach – logistyka, branży spożywczej, tekstylnej, elektronicznej, czy przemyśle opiera się na kodach kreskowych. Odpowiednie oznaczenie produktu czy usługi oraz późniejsze odczytanie informacji zawartej w kodzie pozwala na sprawną identyfikację produktów oraz na efektywne zarządzanie. Do właściwej identyfikacji produktów potrzebne są etykiety zawierające kod kreskowy lub inne właściwe dla danej branży oznaczenie oraz urządzenia, które umożliwiają odczyt kodu. Etykiety papierowe pozwalają na trwałe i ekonomiczne oznaczenie towarów.

Nawój: gilza i ilość etykiet na rolce jest dopasowywana pod potrzeby klienta, najczęściej dostępne są rolki o średnicy fi 40 lub fi 76 mm.

Posiadamy dużą ilość wykrojników do etykiet, możemy również stworzyć wykrojnik pod konkretne zamówienie klienta. 

Etykiety termotransferowe charakteryzują się większą trwałością od etykiet termicznych, są bardziej odporne na zarysowania, wilgoć i niskie temperatury.

Etykiety samoprzylepne mają bardzo szerokie zastosowanie:

  • do znakowania opakowań jednostkowych i zbiorczych różnych produktów, jak również jednostek wysyłkowych podczas transportu. Umożliwiają one szybką i sprawną kontrolę nad towarem w czasie magazynowania i dystrybucji.
  • stosowane są w biurach, urzędach jako etykiety adresowe. Dzięki zastosowaniu do zadruku biurowej drukarki termotransferowej lub termicznej możliwe jest szybkie i sprawne wydrukowanie na etykietach adresu lub innych informacji.
  • służą jako etykiety informacyjne na różne produkty, umieszczane są na nich informacje dotyczące użytkowania produktu, producenta, importera, terminu ważności, skład surowcowy, obsługi technicznej urządzeń, kody rabatowe czy kody kreskowe.

Na rynku najczęściej używane są w handlu, przy produkcji, na magazynach czy w transporcie.

 

Chcesz złożyć zamówienie lub poprosić o wycenę?

Zobacz także